WYNIKI III SZKOLNEGO PRZEGLĄDU SONAT KLAS INSTRUMENTÓW STRUNOWYCH edycja on-line

WYNIKI III SZKOLNEGO PRZEGLĄDU SONAT KLAS INSTRUMENTÓW STRUNOWYCH edycja on-line

 

I GRUPA

 

LAUREACI:

Laura Victoria Kuropka

Zofia Kociubińska

Filip Szady

 

WYRÓŻNIENIA:

Julia Kozdrój

Anastazja Marszał

 

POCHWAŁA:

Wojciech Stępień

 

 

II GRUPA

 

LAUREACI:

Hanna Gała

Stanisław Adamski

 

WYRÓŻNIENIE:

Amelia Sibińska

 

POCHWAŁA:

Maria Kosińska

 

III GRUPA

 

LAUREACI

Agnieszka Sawicka

Kinga Smerdka

 

WYRÓŻNIENIA:

Zofia Potok

 

 

NAGRODA PUBLICZNOŚCI

Agnieszka Sawicka

Turniej Młodych Pianistów 2021

Przedstawiamy Państwu listę laureatów Turnieju Młodych Pianistów!
Grupa I
🏆 Laureaci:
Gośliński Szymon
Garus Róża
Kryjom Aleksandra
Segura Aleksander
🏅 Wyróżnienia:
Czarnecka Julia
Mazanik Milena
Hyżak Helena
Qin Haoran
🎖 Pochwały:
Dubowski Jan
Frąk-Bochen Alicja
Kowalska Maria
Kręcichwost Natalia
Narożna Barbara
Ratajczak Antonina
Rucińska Klara
Serkies Joanna
Grupa II
🏆 Laureaci:
Szymoszyn Piotr
🏅 Wyróżnienia:
Bielicki Paweł
Juchnowska Aleksandra
Orpel-Sinera Victoria
🎖 Pochwały:
Adamski Filip
Milewska Gabriela
Patelka Aleksandra
Grupa III
🏆 Laureaci:
Crabb Hannah
Kosiak Anna
🏅 Wyróżnienia:
Furtak Helena
Kozłowski Paweł
Świątek Ewa
Dudkowiak Aleksandra
🎖 Pochwały:
Cybal Urszula
Dykier Tomasz
Płonka Barbara
Grupa IV
🏆 Laureaci:
Drahejm Róża
🏅 Wyróżnienia:
Cwojda Mieszko
Korcz Helena
🎖 Pochwały:
Pyra Julia
Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Dyplomy oraz nagrody zostaną rozesłane na adresy szkół poszczególnych Uczestników. 

Zapraszamy do wysłuchania koncertu laureatów Turnieju Młodych Pianistów – Leszno 2021

 

IX Konkurs Małego Skrzypka – LISTA LAUREATÓW

Wyniki IX Międzyszkolnego Konkursu Małego Skrzypka

Leszno 2021 edycja zdalna

Jury w składzie:

prof. dr hab. Michał Grabarczyk (przewodniczący)

Sławomir Jarmołowicz

Marcin Herman

postanowiło przyznać następujące nagrody (wg kolejności alfabetycznej):

GRUPA I

LAUREACI:

Brommer Gabriela

Ciszak Alicja

Fraska Lena

WYRÓŻNIENIA:

Banasik Lucjan Marian

Bąk Malwina

Czernecka Gabriela

Handke Kinga

Kiziak Dominik

Kosowski Antoni

Musielak Paweł

Szczyszczaj Alicja

Wiernicki Wojciech

Wojtkowiak Lena

Woźniak Lena

POCHWAŁY:

Frącek Zuzanna

Kucharczyk Oliwia

Monczyńska Hanna

Nather Michalina

GRUPA II

LAUREACI:

Jurga Gabriela

Łozińska Magdalena

Pych Łucja

WYRÓŻNIENIA:

Graca Leszek

Jóźwiak Alicja

Marcinkowska Weronika

Nazarczuk Adam

Wyszyńska Klara

POCHWAŁY:

Jungowska Jagoda

Król Julia

Skotarczyk Martyna

GRUPA III

LAUREACI:

Herman Wiktoria

Nowikow Helena

WYRÓŻNIENIA:

Biała Lilianna

Dąbrowska Gabriela

Dyc Zuzanna

Gągała Liwia

Guzowska Helena

Kaczmarek Aleksandra

Kowalski Franciszek

Kusko Laura

Pawłowska Paulina

Wieczorek Dobromiła

POCHWAŁY:

Błoch Marta Maria

Zalewska Amelia Anna

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

NAGRODY I DYPLOMY ROZESŁANE BĘDĄ DO SZKÓŁ

KONCERT LAUREATÓW

Zapraszamy do wysłuchania laureatów:

GRUPA I

Brommer Gabriela A.  Curci „Czardasz”       https://youtu.be/fpwCpMVkiVM

Ciszak Alicja D. Obijalska, M. Wawruk „Muszka flejtuszka” https://youtu.be/MVfS3w1mnPQ

Fraska Lena D. Obijalska, M. Wawruk „Ajajaj, nie lubię zastrzyków” https://youtu.be/4JAaVU8bj7I

 

GRUPA II

Jurga Gabriela D. Obijalska, M. Wawruk „Muszka flejtuszka” https://youtu.be/FZlIns5mEX4

Łozińska Magdalena D. Obijalska, M. Wawruk „Łoś patataj”  https://youtu.be/mVqdKmZyK5Q

Pych Łucja Ch. Dancla „Wariacje na temat Rossiniego op. 89 nr 2” https://youtu.be/mAnpVAXcWVQ

 

GRUPA III

Herman Wiktoria F. Kreisler „Synkopy” https://youtu.be/J5jPnU4sfjs

Nowikow Helena Ch. Dancla „Wariacje na temat Paciniego op.89 nr 1” https://youtu.be/WYcOtTyWc8k

 

 

 

LAUREACI – SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY poświęcony patronowi szkoły

LISTA LAUREATÓW:

I miejsce

Barbara Aleksandrzak

Ewa Świątek

II miejsce

Urszula Cybal

Aleksander Greczyn-Czereśniowski

Kamila Krysiak

Franciszek Szulczyk

III miejsce

Wiktoria Herman

Zofia Kromuszczyńska

Wyróżnienie

Laura Kuropka

Anastazja Mańka

Dawid Mańka

Emilia Nowak

Artur Paizert

Dorota Świątek

WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!

Termin odbioru dyplomów i upominków zostanie podany 15 marca br.

„Księga dżungli” – Teatr Muzyczny w Poznaniu

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Zachęcamy do obejrzenia transmisji spektaklu Teatru Muzycznego w Poznaniu w reżyserii Jakuba Szydłowskiego
– „Księga dżungli”
w niedzielę, 17 stycznia 2021 r.
W roli głównej w tym spektaklu, zobaczymy ucznia naszej szkoły – Olafa Nowaka z klasy V c6 PSM I st.
Spektakl na kanale YouTube Teatru Muzycznego w Poznaniu będzie dostępny przez 24 h. pod poniższym linkiem:
Olafowi serdecznie gratulujemy i życzymy udanej premiery!
fot. M. Kordula