Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 – listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

ZAKWALIFIKOWANIE KANDYDATA
oznacza pozytywny wynik zakończenia procedury weryfikacyjnej
NIE JEST JEDNOZNACZNE Z PRZYJĘCIEM DO SZKOŁY.

LISTY KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH/NIEPRZYJĘTYCH
do PSM I i II stopnia w Lesznie zostaną podane do dnia 14.08.2020 r.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do PSM I stopnia cyklu sześcioletniego na rok szkolny 2020/2021
Lp. Nazwisko i imię kandydata zakwalifikowany/niezakwalifikowany
1. Bajon Leonard zakwalifikowany
2. Bajon Lilianna zakwalifikowany
3. Cybal Jan zakwalifikowany
4. Grabowska Anna Weronika zakwalifikowany
5. KunikowskaMelania zakwalifikowany
6. Marszał Telimena Maria zakwalifikowany
7. Michalewicz Aron Maurycy zakwalifikowany
8. Mikołajczyk Anna zakwalifikowany
9. Moczyńska Gabriela zakwalifikowany
10. Piasecka Lena zakwalifikowany
11. Piniuta Jan zakwalifikowany
12. Poruszek Celina zakwalifikowany
13. Skrzypczak Tomasz zakwalifikowany
14. Szymyślik Alicja zakwalifikowany
15. Tomczak Lena zakwalifikowany
16. Uciechowski Paweł zakwalifikowany
17. Wakun Klara zakwalifikowany
18. Wawak Przemysław zakwalifikowany
19. Yashchuk Anhelina zakwalifikowany
Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do PSM I stopnia cyklu czteroletniego na rok szkolny 2020/2021
Lp. Nazwisko i imię kandydata zakwalifikowany/niezakwalifikowany
1. Dyba Natasza zakwalifikowany
2. Jaworska Anna Maria zakwalifikowany
3. Kasińska Laura zakwalifikowany
4. Kaźmierczak Maja zakwalifikowany
5. Kołodziej Szymon zakwalifikowany
6. Kryg Antonina Maria zakwalifikowany
7. Matuszewska Olga zakwalifikowany
8. Michalski Maciej zakwalifikowany
9. Mikołajczyk Mateusz zakwalifikowany
10. Nowak Jakub Antoni zakwalifikowany
11. Paluszkiewicz Klara zakwalifikowany
12. Pietrzak Michał zakwalifikowany
13. Poprawski Filip Tomasz zakwalifikowany
14. Ratajczak Antoni zakwalifikowany
15. Ratajczak Jan zakwalifikowany
16. Stanisławski Piotr Paweł zakwalifikowany
17. Ścigacz Bartosz zakwalifikowany
18. Uciechowska Martyna zakwalifikowany
19. Wojciechowska Izabela zakwalifikowany
20. Wolna Natalia zakwalifikowany
21. Woźny Adam zakwalifikowany

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do PSM I stopnia cyklu sześcioletniego na rok szkolny 2020/2021
Lp. Nazwisko i imię kandydata zakwalifikowany/niezakwalifikowany
1. Bajon Leonard zakwalifikowany
2. Bajon Lilianna zakwalifikowany
3. Cybal Jan zakwalifikowany
4. Grabowska Anna Weronika zakwalifikowany
5. KunikowskaMelania zakwalifikowany
6. Marszał Telimena Maria zakwalifikowany
7. Michalewicz Aron Maurycy zakwalifikowany
8. Mikołajczyk Anna zakwalifikowany
9. Moczyńska Gabriela zakwalifikowany
10. Piasecka Lena zakwalifikowany
11. Piniuta Jan zakwalifikowany
12. Poruszek Celina zakwalifikowany
13. Skrzypczak Tomasz zakwalifikowany
14. Szymyślik Alicja zakwalifikowany
15. Tomczak Lena zakwalifikowany
16. Uciechowski Paweł zakwalifikowany
17. Wakun Klara zakwalifikowany
18. Wawak Przemysław zakwalifikowany
19. Yashchuk Anhelina zakwalifikowany
Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do PSM I stopnia cyklu czteroletniego na rok szkolny 2020/2021
Lp. Nazwisko i imię kandydata zakwalifikowany/niezakwalifikowany
1. Dyba Natasza zakwalifikowany
2. Jaworska Anna Maria zakwalifikowany
3. Kasińska Laura zakwalifikowany
4. Kaźmierczak Maja zakwalifikowany
5. Kołodziej Szymon zakwalifikowany
6. Kryg Antonina Maria zakwalifikowany
7. Matuszewska Olga zakwalifikowany
8. Michalski Maciej zakwalifikowany
9. Mikołajczyk Mateusz zakwalifikowany
10. Nowak Jakub Antoni zakwalifikowany
11. Paluszkiewicz Klara zakwalifikowany
12. Pietrzak Michał zakwalifikowany
13. Poprawski Filip Tomasz zakwalifikowany
14. Ratajczak Antoni zakwalifikowany
15. Ratajczak Jan zakwalifikowany
16. Stanisławski Piotr Paweł zakwalifikowany
17. Ścigacz Bartosz zakwalifikowany
18. Uciechowska Martyna zakwalifikowany
19. Wojciechowska Izabela zakwalifikowany
20. Wolna Natalia zakwalifikowany
21. Woźny Adam zakwalifikowany
Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
do klasy pierwszej PSM II stopnia na rok szkolny 2020/2021
Instrumenty dęte i perkusja
Lp. Nazwisko i imię kandydata zakwalifikowany/niezakwalifikowany
1. Adamska Anna Amelia zakwalifikowany
2. Katarzyński Mikołaj zakwalifikowany
3. Kłos Alicja zakwalifikowany
4. Konieczna Julia zakwalifikowany
5. Kopeć Aleksandra zakwalifikowany
6. Kulka Agnieszka zakwalifikowany
7. Łaszczyńska Olga Maria zakwalifikowany
8. Pieczyńska Weronika zakwalifikowany
9. Pietrzak Michał zakwalifikowany
10. Pietrzak Mikołaj zakwalifikowany
11. Płóciniak Marcin Józef zakwalifikowany
12. Przyłucki Mariusz zakwalifikowany
13. Szpilak Magdalena zakwalifikowany
14. Trzciołek Damian zakwalifikowany
15. Tymczyszyn Iga zakwalifikowany
Instrumenty strunowe
Lp. Nazwisko i imię kandydata zakwalifikowany/niezakwalifikowany
1. Janowiak Anna Małgorzata zakwalifikowany
2. Młodojewska Julia Agnieszka zakwalifikowany
3. Nowacki Józef Jan zakwalifikowany
4. Ratajczak Marta zakwalifikowany
5. Sibińska Amelia Maria zakwalifikowany
6. Szyrmer Alicja zakwalifikowany
Instrumenty klawiszowe
Lp. Nazwisko i imię kandydata zakwalifikowany/niezakwalifikowany
1. Marcinkowska Maja zakwalifikowany
Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
do klasy wyższej niż pierwsza PSM II stopnia na rok szkolny 2020/2021
Instrumenty dęte
Lp. Nazwisko i imię kandydata zakwalifikowany/niezakwalifikowany
1. Chudzińska Weronika niezakwalifikowany
2. Nogalski Arkadiusz zakwalifikowany
3. Szpilak Magdalena zakwalifikowany
4. Tomkowiak Magdalena Jagoda niezakwalifikowany