Lista kandydatów przyjętych do Państwowej Szkoły Muzycznej na rok szkolny 2022/2023

Lista kandydatów przyjętych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia – CYKL CZTEROLETNI

KLASA I

  1. Bartlewska Aleksandra – klarnet
  2. Błachowiak Mikolaj – trąbka
  3. Derecki Jan – kontrabas
  4. Gulczyńska Blanka – gitara
  5. Gorynia Vivien – fagot
  6. Grodtke Tomasz – fortepian
  7. Kasprowiak Hanna – flet
  8. Knaflewska Małgorzata – fagot
  9. Kuczma Antoni – trąbka
  10. Makarowska Magdalena – gitara
  11. May Jan – waltornia
  12. Nowak Natalia – fortepian
  13. Pluskota Wiktor – fortepian
  14. Roszak Szymon – waltornia
  15. Skopińska Krystyna – obój

KLASA II

  1. Michał Mrówczyński – kontrabas

Lista kandydatów nieprzyjętych do PSM I stopnia – CYKL CZTEROLETNI

  1. Bura-Pietrzak Amelia
  2. Frankowska Ewa
  3. Jankowska Zofia
  4. Kaczmarek Michał
  5. Mrozkowiak Anna
  6. Onishchuk Diana
  7. Prywer Marta
  8. Roszak Jędrzej
  9. Śliwińska Nadia
  10. Witek Maksymilian
  11. Witek Olga

Lista kandydatów przyjętych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia – CYKL SZEŚCIOLETNI

KLASA I

  1. Bugzel Nadia – gitara
  2. Gorwa Maria – fortepian
  3. Kiczko Barbara – wiolonczela
  4. Kiczko Aleksandra – skrzypce
  5. Kozak Zofia – skrzypce
  6. Kręc Stefania – skrzypce
  7. Mejza Amelia – fortepian
  8. Mocek Antonia – skrzypce
  9. Nowacki Jakub – fortepian
  10. Owczarczyk Joanna – fortepian
  11. Olikh Marianna – skrzypce
  12. Pawłowska Pola – fortepian
  13. Pyvovar Marharyta – gitara
  14. Roszak Lena – flet
  15. Stachowiak Wojciech – akordeon

KLASA III

  1. Loboda Milana – skrzypce
  2. Loboda Stefaniia – skrzypce

Lista kandydatów nieprzyjętych do PSM I stopnia – CYKL SZEŚCIOLETNI

  1. Biernaczyk Barbara 21. Nowak Sara
  2. Brzezewski Mieszko 22. Nowak Maria
  3. Dominiak Antoni 23. Olejnik Aleksander
  4. Dziuba Małgorzata 24. Pavliuk Alisa
  5. Gano Mikołaj 25. Pruchniewicz Wiktoria
  6. Kicka Maria 26. Stoczczak Ignacy
  7. Kielaszewska Natalia 27. Tasiemska Julia
  8. Kistela Alan 28. Zacharski Władysław
  9. Klamecka Ania
  10. Kowalska Ines
  11. Królikowska Barbara
  12. Królikowska Zofia
  13. Kwiatoń Julianna
  14. May Natalia
  15. Miszkiewicz Oliwier
  16. Mrozkowiak Adam
  17. Musielak Weronika
  18. Nadolna Nikola
  19. Nowak Nikola

Lista kandydatów przyjętych do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia

KLASA I

  1. Bojanowski Jakub – trąbka
  2. Cwojda Mieszko – fortepian
  3. Chmura Nikola – fortepian
  4. Gniłka Julia – trąbka
  5. Grylewicz Antoni – saksofon
  6. Kokocińska Daria – obój
  7. Kozdrój Julia – wiolonczela
  8. Kuśnierek Juliusz – perkusja
  9. Merda Aleksander – flet
  10. Nowicki Jakub – saksofon
  11. Pietrucha Józef – akordeon
  12. Ruks Wojciech – perkusja
  13. Stasik Monika – klarnet
  14. Szumińska Zofia – flet
  15. Szumińska Aleksandra – fortepian
  16. Woźniak Zuzanna – skrzypce

KLASA II

  1. Glapiak Julia – skrzypce
  2. Katarzyński Mikołaj – fortepian

Lista kandydatów nieprzyjętych do klasy I PSM II stopnia

  1. Jakubiak-Sęk Katarzyna – skrzypce

Dodaj komentarz