REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020/ LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH/NIEZAKWALIFIKOWANYCH

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020

UWAGA!

Uprzejmie informujemy, że ze względów organizacyjnych

LISTY KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH/NIEPRZYJĘTYCH
do PSM I i II stopnia w Lesznie na rok szkolny 2019/2020

zostaną ogłoszone do dnia 5 sierpnia 2019

zgodnie z par. 9 ust. 4  Rozporządzenia MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO z dnia 9 kwietnia 2019 r.
w sprawie warunków i trybu przyjmowania uczniów do publicznych szkół i publicznych placówek artystycznych oraz przechodzenia
z jednych typów szkół do innych

(Dz. U. z 2019 r., poz. 686)

Poniżej zamieszamy listy kandydatów zakwalifikowanych/niezakwalifikowanych do szkoły.

ZAKWALIFIKOWANIE KANDYDATA
oznacza pozytywny wynik zakończenia
procedury weryfikacyjnej
NIE JEST JEDNOZNACZNE
Z PRZYJĘCIEM DO SZKOŁY.

 

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

do klasy pierwszej PSM I stopnia – cykl sześcioletni

na rok szkolny 2019/2020

 

Andrzejewska Klara Janina Lewandowski Tymoteusz
Antoniewicz Marcjanna Mańka Lilianna
Brenk Zofia Marszał Klementyna Łucja
Dobrzyńska Nina Mejza Antoni
Dobrzyński Joachim Mikołajczyk Mateusz
Giersig-Taylor Sophie Kazimiera Musielak Paweł
Grylewicz Franciszek Niemczyk Helena
Grys Patrycja Maria Stróżycka Emilia
Grzeszczyk Tymoteusz Strzyż Aleksandra
Janus Nadia Wiktoria Zhytiakov Bohdan
Juszczak Maja
Kiczka Antonina Maria
Kierzek Helena
Komolka Kamil
Krzyżkowiak Nadia Bernadeta

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

do klasy drugiej PSM I stopnia – cykl sześcioletni

na rok szkolny 2019/2020

Bielicki Paweł

 

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

do klasy pierwszej PSM I stopnia – cykl czteroletni

na rok szkolny 2019/2020

 

Armata Zuzanna Piertaszewski Kacper
Borowczyk Oliwia Pietrzak Mikołaj
Busza Adrianna Poprawski Filip Tomasz
Hądzlik Adrian Psarska Zofia
Kijak Amelia Rataj Wojciech
Kleiber Zofia Rzeźnik Aniela
Kuczma Helena Stanisławski Piotr
Kulka Agnieszka Stróżycka Emilia
Kulka Natalia Stróżycka Julia
Lasik Lena Tauchert Hanna Maria
Maćkowiak Bartosz Szymon Wybierała Julita
Osiecka Magdalena  Dudzińska Rebeka

 

LISTA KANDYDATÓW NIEZAKWALIFIKOWANYCH

do klasy pierwszej PSM I stopnia – cykl czteroletni

na rok szkolny 2019/2020

 

 

Jęśkowiak Marcin

 

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

do klasy drugiej PSM I stopnia – cykl czteroletni

na rok szkolny 2019/2020

Biernacik Małgorzata

Chudzińska Weronika

_______________________________________________________________________

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

do klasy pierwszej PSM II stopnia

na rok szkolny 2019/2020

 

Borowski Oliwier Marszał Pelagia Ida
Dzikowski Mikołaj Vincent Olejniczak Daria
Garbaliński Franciszek Reszczyńska Oliwia
Hrankowski Oskar Paweł Skrzypek Katarzyna
Jachowicz Anna Szulczyk Zofia
Jakubowski Wojciech Tomkowiak Magdalena Jagoda
Kosińska Maria Magdalena Trojanowska Maria Magdalena
Krzyżkowiak Martyna Urny Zofia
Łabińska Maja  Chrzanowska Wiktoria
Mały Miłosz

 

LISTA KANDYDATÓW NIEZAKWALIFIKOWANYCH

do klasy pierwszej PSM II stopnia

na rok szkolny 2019/2020

 

Pietrzak Aleksandra Leontyna

Wybierała Agata

LISTA KANDYDATÓW NIEZAKWALIFIKOWANYCH

do klasy drugiej i trzeciej PSM II stopnia

na rok szkolny 2019/2020

Bagiński Przemysław
Krzyżkowiak Martyna
Nogalski Arkadiusz
Szpilak Magdalena

 

 


Zasady rekrutacji do szkoły znajdują się w rozdziale IV. STATUTU PSM I i II stopnia w Lesznie (kliknij)

Podanie do szkoły I stopnia (kliknij)

Podanie do szkoły II stopnia (kliknij)

 

Dodaj komentarz