Absolwenci

Lista absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Romana Maciejewskiego w Lesznie

PSM I st.—cykl 6-letni

 

2012

Filip Czternasty-altówka

Julia Sobczyk-skrzypce

Katarzyna Schulz-skrzypce

Oliwia Gertych-skrzypce

Anna Lewandowska-fortepian

Maria Grys-fortepian

Aleksandra Stróżyńska-fortepian

Marcela Świtała-fortepian

Zuzanna Kalinowska-skrzypce

Alicja Wolska-wiolonczela

Oskar Tarnowski-fortepian

 

2013

Patrycja Cichocka-flet

Marta Markowska-skrzypce

Dominika Mosion-fortepian

Weronika Goryniak-fortepian

Kinga Markowska-akordeon

Aleksandra Maćkowiak-skrzypce

Zofia Grys-fortepian

 

2014

Mikołaj Borowski-akordeon

Piotr Czternasty-gitara

Nicol Zielińska-fortepian

Kaja Klonowska-fortepian

Magdalena Perszewska-skrzypce

Lilianna Dera-wiolonczela

Wojciech Grabias-fortepian

Anna Szczykutowicz-fortepian

Kacper Ragankiewicz-skrzypce

 

2015

Patrycja Burda-gitara

Barbara Frąckowiak-skrzypce

Juliusz Rozynek-fortepian

Adam Chwaliszewski-skrzypce

Agata Kaczmarek-fortepian

Alicja Siecla-skrzypce

Maria Piasecka-skrzypce

Zuzanna Hyżyk-wiolonczela

Joanna Żymierska-skrzypce

Joanna Glapka-flet

Marianna Gawlicka-skrzypce

Filip Urban-fortepian

 

2016

Hanna Kaczmarek-fortepian

Aleksandra Landyszkowska-fortepian

Zofia Wawrzyniak-saksofon

Andrzej Zieliński-fortepian

Sara Kaminiarz-fortepian

Julia Kapała-gitara

Igor Michalak-gitara

Monika Jazdończyk-gitara

Maja Lisowski-skrzypce

Jan Czternasty-skrzypce

Julia Siemiankowska-wiolonczela

Wiktoria Szymańska-fortepian

Jacek Grabias-gitara

 

PSM I st.—cykl 4-letni

2012

Dawid Szady-flet

Łukasz Zieliński-trąbka

Jakub Staszewski-fagot

Kamila Sawicka-gitara

Karolina Koszel-klarnet

Anna Rychter-skrzypce

Kamil Panicz-gitara

Sebastian Cygler-trąbka

Bernadeta Nowak-flet

 

2013

Karol Kihnicki-saksofon

Michał Krysiak-gitara

Jakub Rocki-perkusja

Oskar Klonowski-fortepian

Jakub Wleklik-fortepian

Karolina Janowska-fortepian

Patrycja Tulewicz-flet

Maria Drewniak-klarnet

Maria Grabias-fortepian

Szymon Adamczewski-klarnet

 

2014

Joanna Szczepańska-skrzypce

Jakub Podolecki-saksofon

Ewelina Robaszewska-saksofon

Filip Pietraszewski-perkusja

Inga Mejer-fortepian

Mateusz Borowczyk-kontrabas

Joanna Gruszeczka-akordeon

Mateusz Mańka-trąbka

Sonia Zajączkowska-trąbka

Katarzyna Wilecka-akordeon

Julia Nowak-fortepian

 

2015

Damian Gregor-perkusja

Anna Szpilak-saksofon

Ida Ilmer-gitara

Mateusz Mejza-saksofon

Piotr Heliński-trąbka

Amelia Brodziak-flet

Maria Rusiecka-fortepian

Natalia Pawlak-fortepian

Jędrzej Szymański-gitara

Kevin Kmita-gitara

Agnieszka Gerszendorf-gitara

Anna Szłapka-saksofon

Patryk Fischer-gitara

Klaudiusz Jaraczewski-trąbka

Alicja Janowska-trąbka

 

2016

Jacek Czternasty-perkusja

Marta Langner-wiolonczela

Karolina Misiewicz-fortepian

Bartosz Nowak-perkusja

Natalia Rychwalska-gitara

Aneta Wojciechowska-kontrabas

Aleksandra Gzyl-skrzypce

Marta Majorczyk-fortepian

Jan Schulz-trąbka

Eryk Skrzypczak-trąbka

Kinga Pazoła-fagot

Alicja Sobierajska-kontrabas

 

Lista absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Romana Maciejewskiego w Lesznie

PSM II st.

2012

Maciej Cieśla-trąbka

Artur Marszałek-perkusja

Szymon Franek-perkusja

Lidia Jarmołowicz-klarnet

Michał Waliński-kontrabas

Daria Krajka-skrzypce

Magdalena Brodowicz-wiolonczela

 

2013

Angelika Twardowska-fortepian

Wojciech Nowak-klarnet

Paweł Biliński-klarnet

Przemysław Miedziarek-klarnet

Łukasz Wójcik-puzon

Patrycja Michalska-flet

Maria Woodho-skrzypce

Jakub Żyto-skrzypce

Jacek Chudy-skrzypce

Dorota Siemiankowska-kontrabas

Szymon Gąsiorek-perkusja

Dorota Lasyk-perkusja

Wiktor Bąk-tuba

 

2014

Marika Apolinarska-flet

Remigiusz Kuropka-trąbka

Kinga Wojciechowska-klarnet

Patrycja Helińska-klarnet

Lena Markowska-fortepian

Daria Owczarzak-skrzypce

Arkadiusz Paszkowiak-akordeon

 

2015

Dominika Resińska-skrzypce

Adam Józefowicz-skrzypce

Alicja Kuźma-fortepian

Klaudia Gaćkowska-saksofon

Julia Wolska-fortepian

Justyna Urban-akordeon

 

2016

Angelina Szeląg-fagot

Zbigniew Woźniak-perkusja

Norbert Lipowicz-fortepian

Ewa Wojciechowska-fortepian

Adrianna Jędrzejewska-flet

Marta Matuszak-saksofon

Jacek Marcinek-perkusja