Osiągnięcia uczniów

2018/2019

nazwisko i imie ucznia instrument klasa cykl/II st. nauczyciel nazwa imprezy data osiągnięcie
Chwastyniak Jakub fortepian I II st. Samelczak Joanna II Europejski Konkurs Młodych Pianistów,
Zielona Góra
2018.11.17-18 wyróżnienie II stopnia
Jakubowski Wojciech gitara II c 4 Ratajczak Rafał II Festiwal Ludowe Inspiracje,
Strzelin
24.11.2018 I miejsce
Zimowska Magdalena fagot IV II st. Marszałek Leszek III Ogólnopolski Festiwal Fagotowy, Wadowice 2019 11-13.01.2019 SREBRNY FAGOT
Herman Wiktoria skrzypce II c 6 Żyska Krystyna Ogólnopolski Festiwal w BAROKOWYM STYLU, Poznań 02.03.2019 LAUREAT
Szczepaniak Weronika fortepian III c 6 Szymkiewicz Krzysztof XI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Za Kotarą”, Leszno 18.03.2019 wyróżnienie
Krzyżkowiak Martyna saksofon III c 4 Majdanik Paweł XXXV Wielkopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulz, Osieczna 06.04.2019 I miejsce
Łączna Julia klarnet I II st. Majdanik Paweł XXXV Wielkopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulz, Osieczna 06.04.2019 II miejsce
Prałat Aleksandra saksofon II c 4 Majdanik Paweł XXXV Wielkopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulz, Osieczna 06.04.2019 wyróżnienie
Heliński Piotr trąbka IV II st. Erenfeld Artur XXXV Wielkopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulz, Osieczna 06.04.2019 I miejsce
Nieścior Stanisław trąbka II II st. Erenfeld Artur XXXV Wielkopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulz, Osieczna 06.04.2019 III miejsce
Schulz Jan trąbka III II st. Erenfeld Artur XXXV Wielkopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulz, Osieczna 06.04.2019 III miejsce
Łączny Tomasz trąbka V II st. Erenfeld Artur Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych II stopnia,
Szczecinek
28.11.2018 udział
Bagiński Przemysław trąbka III c4 Erenfeld Artur XXXV Wielkopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulz, Osieczna 06.04.2019 wyróżnienie
Heliński Piotr trąbka IV II st. Erenfeld Artur XXVII Konkurs Instrumentów Dętych w Poznaniu 8-9.03.2019 wyróżnienie
Kuczkowiak Krystian trąbka III Erenfeld Artur XXVII Konkurs Instrumentów Dętych w Poznaniu 8-9.03.2019 wyróżnienie
Jakubowski Adam perkusja I c6 Samelczak Hubert XVI Zachodniopomorski Konkurs Perkusyjny, Stargard Szczeciński 16.04.2019 szczególne wyróżnienie
Jakubowski Wojciech gitara II c 4 Ratajczak Rafał XXII Kłodzki Festiwal Muzyczny GITARIADA 26-28.04.2019 II miejsce
Sibińska Amelia skrzypce V c 6 Żyska Krystyna 52. Ogólnopolski Konkurs Młodych Muzyków im. Karola Kurpińskiego -X Konkurs Polonezów, Włoszakowice 18.05.2019 wyróżnienie
Chwastyniak Jakub fortepian I II st. Samelczak Joanna 52. Ogólnopolski Konkurs Młodych Muzyków im. Karola Kurpińskiego -X Konkurs Polonezów, Włoszakowice 18.05.2019 I miejsca
Jakubowski Adam perkusja I c6 Samelczak Hubert IV Regionalny Konkurs Perkusyjny KONFRONTACJE MŁODYCH WERBLISTÓW, Gostyń 20.05.2019 I miejsce
Ruks Wojciech perkusja III c6 Samelczak Hubert IV Regionalny Konkurs Perkusyjny KONFRONTACJE MŁODYCH WERBLISTÓW, Gostyń 20.05.2019 III miejsce
Jakubowski Wojciech gitara II c 4 Ratajczak Rafał VIII Ogólnopolskie Prezentacje Gitarowe “Hurra Gitarra”, Świebodzin 11.05.2019 I miejsce

 

2017/2018

Lp. nazwisko i imie ucznia instrument klasa cykl/II st. nauczyciel nazwa imprezy data osiągnięcie
1.   Kolańczyk Jakub akordeon III c4 Irena Kaźmierczak XXIII Słupeckie Spotkania Muzyczne 30.11.-01.12.2017 WYRÓŻNIENIE
2. Agnieszka Sawicka,
Kinga Smerdka,
Kamil Rojda
trio fortepianowe II st. Marcin Herman IV Konkurs Muzyki Kameralnej z Fortepianem,
Leszno
17.03.2018 WYRÓŻNIENIE
3. Aleksandrzak Barbara
Greczyn-Czeresniowski Aleksander
duet fortepianowy c6 Krzysztof Szymkiewicz IV RegionalnyKonkurs Muzyki Kameralnej
z Fortepianem
17.03.2018 WYRÓŻNIENIE
4. Chwastyniak Jakub fortepian VI c6 Katarzyna Wojtkowiak XI Regionalny Konkurs Pianistyczny Gostyń 2018 23.03.2018 I miejsce
5. Chwastyniak Jakub
Witko Emilia
fortepian, klarnet c6,c4 Katarzyna Wojtkowiak,
Kazimierz Budzik
IV RegionalnyKonkurs Muzyki Kameralnej
z Fortepianem
17.03.2018 WYRÓŻNIENIE
6. Feliczak Zofia skrzypce IV c6 Krystyna Żyska VIII Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka, Leszno 05.02.2018 pochwała
7. Herman Wiktoria skrzypce I c6 Krystyna Żyska VIII Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka, Leszno 05.02.2018 LAUREAT
8. Jędrzejczak Jakub fagot VI II st. Leszek Marszałek Przesłuchania Makroregionalne Klas Instrumentów Dętych Drewnianych
Centrum Edukacji Artystycznej – Szczecin
11.12.2017 WYRÓŻNIENIE
9. Kaczmarek Agata
Grabias Wojciech
duet fortepianowy II st. Katarzyna Wojtkowiak IV RegionalnyKonkurs Muzyki Kameralnej
z Fortepianem
17.03.2018 LAUREAT
10. Kaczmarek Agata
Kolańczyk Jakub
duet c4 II st. Irena Kaźmierczak IV RegionalnyKonkurs Muzyki Kameralnej
z Fortepianem
17.03.2018 WYRÓŻNIENIE
11. Kaczmarek Jeremi wiolonczela IV II st. Małgorzata Ruszniak I Szkolny Przegląd Sonat klas skrzypiec i wiolonczeli 09.04.2018 LAUREAT
12.