Osiągnięcia uczniów

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW w roku szkolnym 2016/2017

nazwisko i imie ucznia instrument klasa cykl/II st. nauczyciel nazwa imprezy osiągnięcie
Bagiński Tomasz trąbka I c4 Artur Erenfeld XXV Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych III miejsce
Boniec Dominik saksofon IV c4 Paweł Majdanik XXXIII Wielkopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Jana Schulz – Osieczna III miejsce
Chrzanowska Wiktoria saksofon II c4 Kazimierz Budzik/Paweł Majdanik Przesłuchania Regionalne CEA – Ostrów Wlk. wyróżnienie
Chwastyniak Jakub fortepian V c6 Joanna Samelczak XII Ogólnopolskie „Łowieckie” Prezentacje Miniatru Fortepianowych – Wrocław laureat
Chwastyniak Jakub fortepian V c6 Joanna Samelczak X Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny
„Za Kotarą” – Leszno
laureat
Chwastyniak Jakub fortepian V c6 Joanna Samelczak X Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny
Kościan 2017
III miejsce
Fogt Aleksander puzon I II st. Beta Roman XXXIII Wielkopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Jana Schulz – Osieczna wyróżnienie
Gała Hanna wiolonczela V c6 Małgorzata Ruszniak III Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Kowalewie Pomorskim wyróżnienie
Guzikowski Igor sakshorn III c4 Artur Erenfeld XXXIII Wielkopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Jana Schulz – Osieczna wyróżnienie
Heliński Piotr trąbka II II st. Artur Erenfeld XXXIII Wielkopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Jana Schulz – Osieczna II miejsce
Jędrzejczak Jakub fagot V II st. Leszek Marszałek XI Międzynarodowy Konkurs „Instrumenty Dęte” – Jastrzębie Zdrój II etap
Kociubiński Szymon gitara I c6 Maciej Kończak XXII Słupeckie Spotkania Muzyczne – Słupca wyróżnienie
Kociubiński Szymon gitara I c6 Maciej Kończak VII Międzywojewódzki Konkurs Gitary Klasycznej „Hurra Gitarra 2017” – Świebodzin wyróżnienie
Kolańczyk Jakub akordeon II c4 Irena Kaźmierczak Przesłuchania Regionalne CEA – Słupca wyróżnienie
Kutrowski Adam fortepian VI c6 Joanna Samelczak X Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny
„Za Kotarą” – Leszno
wyróżnienie
Mania Marianna gitara I c4 Maciej Kończak XXII Słupeckie Spotkania Muzyczne – Słupca wyróżnienie
Marszał Pelagia fagot II c4 Leszek Marszałek Przesłuchania Regionalne CEA – Ostrów Wlk. wyróżnienie
Molicka Julia skrzypce IV c6 Krystyna Żyska Przesłuchania Regionalne CEA – Konin wyróżnienie
Molicka Julia skrzypce IV c6 Krystyna Żyska VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dzieciecej Oskar Rieding” – Warszawa wyróżnienie
Molicka Julia skrzypce IV c6 Krystyna Żyska I Ogólnopolskie Igrzyska Skrzypcowe – Zbąszyń IV miejsce
Muszyńska Wiktoria śpiew IV c6 Aleksandra Zygmanowska Regionalny konkurs „Lubimy Spiewać” – Poznań wyróżnienie
Muszyńska Wiktoria fortepian IV c6 Joanna Samelczak X Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny
„Za Kotarą” – Leszno
laureat
Parzonka Marcelina saksofon IV c4 Paweł Majdanik XXXIII Wielkopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Jana Schulz – Osieczna II miejsce
Ruks Wojciech perkusja I c6 Hubert Samelczak II Regionalny Konkurs Perkusyjny – Konfrontacje młodych werblistów wyróżnienie
Schulz Jan trąbka I II st. Artur Erenfeld XXXIII Wielkopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Jana Schulz – Osieczna wyróżnienie
Witek Maja fortepian I c6 Katarzyna Wojtkowiak X Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny
Kościan 2017
wyróżnienie

 

dokumenty Osiągnięcia uczniów 2015-2016

osiagniecia Osiągnięcia uczniów 2014-2015